• Investavimas į auksą ir sidabrą

  Pastaruoju metu daug kalbame apie kitokią, daugumai mūsų šalies gyventojų neįprastą, investavimo formą. Turbūt jau kelis kartus iš asociacijos valdybos narių esate girdėję rekomenduojamos perskaityti knygos "Investavimo į auksą ir sidabrą vadovas" pavadinimą.

  Finansų ir kreditų valdymo asociacija siūlo daugiau pasidomėti šia investavimo forma, kuri Jums gali atnešti didelę finansinę sėkmę tuo metu, kuomet visi kiti investuotojai, pasirinkę investicinius fondus ar kitas investavimo priemones, susiduria su sunkumais.

  Knygos "Investavimo į auksą ir sidabrą vadovas" autorius, M. Maloney, investiciją į auksą vadina patikima, nes tokiu atveju pinigai bus apsaugoti nuo nenuspėjamų politikų sprendimų ar nuolat besikeičiančių ekonominių procesų, pavyzdžiui, infliacijos ar defliacijos. Viename iš knygos skyrių taip pat prisipažįsta, kad nekilnojamasis turtas – taip pat puiki investicija. Tačiau ilgalaikėje perspektyvoje ji neduos tiek grąžos kiek auksas.

  Mūsų partneriai, projektas Tikri pinigai, pateikia nemažai priežasčių, kodėl turėtumėte pasirinkti investicijas į tauriuosius metalus:

  - auksas ir sidabras nuo senų laikų yra laikomi saugiais ir patikimais metalais, kurie nenuvertėja infliacijos metu;

  - tai yra saugios investicijos, kurių kainos kyla ekonominių neramumų, karo, terorizmo ir gamtos katastrofų metu;

  - per pastaruosius tūkstantmečius auksas ir sidabras niekada nebuvo praradę savo vertės;

  - auksas ir sidabras visada išliks vertingais, nes tauriųjų metalų iškasenų pasaulyje mažėja, ypač sidabro – kurio kainos spartų kilimą jau senokai prognozuoja specialistai;;

  - sidabras ir auksas nuo senų laikomas tikrais pinigais, kurie atspindi tikrąją grynųjų pinigų vertę;

  - jų perkamoji galia niekada negali nukristi iki nulio;

  - investavimas į auksą ar sidabrą yra puikus būdas kaupti tikrus pinigus, ypač ilgalaikėje perspektyvoje (šie taurieji metalai nenuvertėja, priešingai nei popieriniai pinigai).

  Daugiau pasidomėti šia investicijos forma galite čia.

You are viewing the text version of this site.

To view the full version please install the Adobe Flash Player and ensure your web browser has JavaScript enabled.

Need help? check the requirements page.


Get Flash Player